שימוש בשדות מגנטיים רוטטים בעלי עוצמה נמוכה

מאת: דרור קקון
מנוי חודשי לכל התכנים ב 9.90 ש"ח

ניתן לבטל בכל עת

הנחה קבועה ברכישת מוצרים מהחנות שלנו

ייעוץ פרטני עם מומחה במחיר משתלם

גישה לכל תכני האתר

מדריכים ומאמרים המתעדכנים באופן קבוע

מאת: שון גודמן ,Ac. Dip .מטפל בדיקור ובפולסים אלקטרו מגנטיים.

שימוש בשדות מגנטיים רוטטים בעלי עוצמה נמוכה (Field Electromagnetic Pulsed PEMF ) משתלב היטב עם טיפולים באקופונקטורה במיוחד בהפרעות אורטופדיות ונוירולוגיות.

בעשרים השנים האחרונות גילו ששדות חשמליים חלשים שלא גורמים ליוניזציה יכולים להפעיל מגוון נרחב של פעולות ללא שינוי טמפרטורת הרקמה ולכן בטוחות לחלוטין. שדות אלו, המעוצבים לחקות שדות חשמליים הנוצרים ברקמות החיבור באופן טבעי בזמן פעילות פיזית שגרתית, הוכחו ככלי מוצלח לטיפול במגוון רחב של הפרעות אורתופדיות ונוירולוגיות במשך שני העשורים האחרונים.

השימוש ב- PEMF נחקר רבות החל משנות ה- 70 וקיים מגוון רחב של מחקרים כפולי-סמיות.

הרשימה הנוכחית כוללת רגנרציה של עצבים, איחוי של שברים, איחוי פצעים, טיפול בדחיית שתלים, סכרת, התקפי לב ושבצים. ממצאים מוקדמים מרמזים גם על אפשרויות של טיפול בגידולים סרטניים.

לפני מעל ל- 25 שנה אושר לשימוש ע” FDA לטיפול בהחלמה של שברים, החלמה וטיפול בכאבים אחרי ניתוח, לכאב ודלקות, לכאבי ברכיים ואפילו לדיכאון.

ה- PEMF כמו האקופונקטורה מעודד את יכולת הריפוי של הגוף ע”י החזרת התפקוד הנורמלי של רקמות הגוף ושני סוגי הטיפול משתלבים יחד ומשלימים אחד את השני. ה- PEMF משתלב במיוחד עם טכניקות של אקופונקטורה בהן לא דוקרים במקום הבעיה ולכן ניתן להניח את הסלילים המייצרים את ה- PEMF במקום של מקור הבעיה.

ניתן גם להשתמש ב- PEMF בשילוב עם דיקור מקומי אבל אז לא מומלץ לעשות את שני הטיפולים באותו הזמן אלא להתחיל עם ה- PEMF ולאחר מכן לבצע אקופונקטורה.

אתם סובלים מכאבים? מרגישים שזה כבר בלתי נסבל?

מוזמנים להשאיר פרטים בטופס למטההשאירו פרטים למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שמעתם כבר על טיפול בכאב דרך שדות אלקטרו-מגנטיים?
מנוי חודשי לכל התכנים ב 9.90 ש"ח

ניתן לבטל בכל עת

הנחה קבועה ברכישת מוצרים מהחנות שלנו

ייעוץ פרטני עם מומחה במחיר משתלם

גישה לכל תכני האתר

מדריכים ומאמרים המתעדכנים באופן קבוע

יש לכם שאלה?
רוצים לקבל עוד פרטים ?

השאירו פרטים וכותב המאמר יחזור אליכם בהקדם !

אודות דרור קקון

דרור קקון – מנהל מרפאת כאב לא חייבים לחיות עם כאבים’ אפשר וצריך לעשות עם זה משהו. הכירו את הקליניקה הייחודית המתמחה בטכנולוגיה חדשנית המסייעת במקרים מורכבים של בעיות שונות’ יחד עם צוות המטפלים המקצועיים’ בשיטות טכנולוגיות חדשניות. הטיפולים מותאמים אישית ומשלבים טיפולים כמו גלי הלם, פולסים אלקטרומגנטיים’ טיפולים מתחום הרפואה הסינית, טיפול לכאב על ידי מזותרפיה ועוד. הגיע הזמן לחיות ללא כאב.

כבר נגמר הדייט שלנו?

תנו לנו לפחות לשלם עליכם!
ים של הטבות לנרשמים עכשיו:

חולים על בריאות?

רוצים לזכות בהמון תכנים והטבות בלעדיות?
השאירו פרטים וביחד נשמור על הבריאות.

דילוג לתוכן