7 טיפים לאיזון מושלם!

מאת: מריאנה פפיסמדוב
מנוי חודשי לכל התכנים ב 9.90 ש"ח

ניתן לבטל בכל עת

הנחה קבועה ברכישת מוצרים מהחנות שלנו

ייעוץ פרטני עם מומחה במחיר משתלם

גישה לכל תכני האתר

מדריכים ומאמרים המתעדכנים באופן קבוע

בתקופה זו של התחדשות , כולנו מגיעות לרגע של חשבון אישי. ברגע כה נכון בחיים שלנו , ובתקופה בה אנחנו נמצאים , המרוץ המטורף והאין סופי גורר אותנו לא פעם לשים את עצמנו, הנשים, באיזשהו מקום לא מוגדר בסדרי העדיפויות שלנו , וכך אנחנו מוצאות את עצמנו שוב ושוב מייחלות למעט זמן עבור עצמנו.

מזדהה? המשיכי לקרוא.

אלא שהדינאמיקה מסביב גוזרת קופון על חשבוננו לא פעם. אז נשים יקרות , איזו מתנה הייתן בוחרות עבור עצמכן לשנה החדשה? מה באמת חשוב לנו הנשים?

לצד כל הדברים והשאיפות של הצלחה וקריירה משגשגת , או הצלחות קטנות אישיות של כל אחת , כדאי לדרג את הבריאות שלנו בעמדה די גבוהה .

חשוב מאוד לבצע החלטה , החלטה של רגע שיש בכוחה לשנות המון , לטפל בגוף באותה מסירות רבת עניין כפי שאנחנו יודעות לטפל בכל דבר ולעשות אותו על הצד הטוב ביותר.

ממה מורכבת הבריאות , ההרגשה הטובה של אנרגיה חיונית ממלאת? אין ספור מחקרים מראים כי קיים קשר ישיר בין אורח החיים הלחוץ בשילוב עם חוסר פעילות פיזית ותזונה לקויה לבין השפעה בלתי תקינה על איכות החיים בעולם המודרני .

בעבר הורגלו בני האדם בעבודה ובחיי היום יום לשימוש בתנועות גוף רבות . כיום המיכון ,המודרניזציה והנוחות באופי ההתנהלות הן בעבודה והן בחיי הפרט הותירו אותנו די חסרי תנועה . חוסר התנועה והמזון המתועש אליו הורגלנו מסיבות של נוחות בעיקר אינו מיטיב איתנו , צריך למצוא דרך לשינוי , שיפור משמעותי כאן ועכשיו, לצד הרגלים נכונים יביאו לשיפור משמעותי עוד יותר לטווח הארוך .

אם החלטנו, איפה מתחילים?

אורח חיים נכון ותקין מאגד בתוכו מספר מרכיבים . ספורט ותזונה נכונה הם החשובים שבהם . הספורט לכל צורותיו , דינאמי ואנרגטי או רגוע ועדין, כל ספורט שכל אחת מתחברת אליו הוא טוב במידה ונעשה בצורה מבוקרת ויעילה .

ידוע כי לספורט תכונות חשובות ביותר הן למבנה הגוף, שריפת שומן , חיטוב ועיצוב , הגברת רמת חילוף החומרים , תפקוד תקין של מערכות וכן למצב רוח טוב . תזונה נכונה במקביל לספורט תורמת גם כן לבנייה נכונה של תאים ושל מסת שריר , לרמת חילוף חומרים תקינה לשיפור עור הפנים , אנרגיה וחיוניות. בזמן שספורט עוזר לחיטוב , כמות נכונה של חלבון ורכיבי תזונה עוזרת בבניית מסת שריר יציבה ובנייה נכונה של תאים בגוף והשילוב הנכון הוא המנצח!!! והרי כולנו בסופו של דבר רוצות אנרגיה , להיראות נפלא ולהקרין בריאות! להרגיש את הניצחון האישי הפנימי שלנו. כן מתנה נפלאה זו נגישה עבור כל אחת מאיתנו, רק להחליט ולבצע . להכניס לסדר היום העמוס שלנו גם משהו אישי , עבורנו , זמן שמוקדש לנו , כי הרי כל השאיפות וכל הסובב אותנו , צריכים אותנו בריאות , אנרגטיות , ועם מצב רוח נפלא !!!!

הנה כמה טיפים לפיתוח הרגלים נכונים וכניסה למסלול:

ראשית מים – למים תפקידים רבים החשובים לגופנו הבריא , ביניהם גמישות מפרקים , תמיכה במערכת העיכול , הוצאת פסולת מהגוף והתחדשות.

לאכול לאט ליד שולחן – לגופנו לוקח זמן להבין את תחושת השובע , לכן עם אכילה איטית ולעיסת המזון היטב הגוף מקבל מסר ברור שזה זמן לאוכל וכך ירגיש שובע גם מכמות הקטנה בהרבה ממה שהיינו אוכלות בדרך כלל.

לא לדלג על ארוחת בוקר – ארוחה בוקר נכונה תיתן לגוף את המסר שהתחלנו יום והגוף יבין שצריך להתחיל לשרוף קלוריות , דילוג עליה ישלח מסר הפוך.

לחשב ממה מורכבת המנה שלנו – חשוב לאכול נכון את כל הוויטמינים ואבות המזון , ירקות ופירות  מכל הצבעים , לכל צבע בטבע יש תפקיד בהזנת הגוף . דגים שמהווים מקור חשוב לאומגה 3 וחלבון , דברי חלב כמקור לסידן , בשר רזה , עוף ,קטניות כמקור חשוב לתאית וסיבים תזונתיים, והכי חשוב לגוון , שיהיה טעים. כך ניהנה מארוחה ולא נחפש נשנושים.

ספורט כחלק בלתי ניפרד מסדר היום – ישלים את התמונה לכיוון הבריאות , לחפש בכל דרך אפשרית לנוע כמה שיותר, לבחור מדרגות במקום מעלית , לבחור הליכה במקום שימוש ברכב ורצוי גם חוג כלשהו שנימצא מתאים מבחינת ההעדפות והיכולות הפיזיולוגיות.

אם מרגישות צורך לקחת תמיכה – מעקב אישי מקצועי עם תמיכה והכוונה ייתן בהחלט פיתרון וכיוון הנכונים לך אישית .

התמדה – ספורט ותזונה נכונה זו דרך חיים , זה נכון לעכשיו ונכון לכל החיים , כל עוד נתמיד ונשמור על עצמנו , גם הגוף יגיב באופן חיובי וייתן לנו את האפשרות ליהנות גם מהפעילות הספורטיבית וגם המתנהלות יומית . וההצלחה לבריאות , הרגשה טובה יותר ואנרגיה מתפרצת תגיע לגוף מהר , ותישאר לאורך זמן !!!

רוצה לדעת עוד?

מוזמנת ליצור איתי קשר כבר עכשיו:

מריאנה פפיסמאדוב

בעלת מכון כושר ואסתטיקה ‘שייפ ליין’ באשדוד

052-8519055

7 טיפים לאיזון מושלם!
מנוי חודשי לכל התכנים ב 9.90 ש"ח

ניתן לבטל בכל עת

הנחה קבועה ברכישת מוצרים מהחנות שלנו

ייעוץ פרטני עם מומחה במחיר משתלם

גישה לכל תכני האתר

מדריכים ומאמרים המתעדכנים באופן קבוע

יש לכם שאלה?
רוצים לקבל עוד פרטים ?

השאירו פרטים וכותב המאמר יחזור אליכם בהקדם !

אודות מריאנה פפיסמדוב

מריאנה פפיסמדוב – בעלת מרכז חיטוב ואסתטיקה מוביל באשדוד.

כבר נגמר הדייט שלנו?

תנו לנו לפחות לשלם עליכם!
ים של הטבות לנרשמים עכשיו:

חולים על בריאות?

רוצים לזכות בהמון תכנים והטבות בלעדיות?
השאירו פרטים וביחד נשמור על הבריאות.

דילוג לתוכן